Používaní stránky Obilator.eu souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zabezpečit lepší služby.OKVíce informací

Obilator.eu - zásobovací aplikace pro Travian

Zásobovací aplikace pro Travian 4.4

              

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

24 hodin zdarma

Statistické údaje

Online:

42

Návštěv dnes:

1 448

Návštěv celkem:

9 063 607


Počet aktivních účtů:

18

Počet zemí / serverů:

57 / 1 262

Aplikace splňuje herní pravidla Travianu, v žádném bodě jejich neporušuje a proto vás Multihunter nemůže zablokovat za používání aplikace Obilator.

Novinky

28. 07. 2021, 09:30

Různé změny a vylepšení

 

22. 02. 2021, 20:05

Různé změny a vylepšení

 

19. 05. 2020, 17:30

Různé změny a vylepšení

 

04. 06. 2019, 21:45

Různé změny a vylepšení

 

14. 03. 2019, 22:30

Různé změny a vylepšení

 

Partnerské linky

PoslatSMS.sk

SMS brána zadarmo do všetkých sietí v rámci Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie a Poľska.

 

LegiTalk.sk

software, freeware,...

 

gunis.sk

gunis | sk * Freelancer & Webdeveloper

 

Obilator - domény

 
 
 

Nápověda

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Pokud máte aktuálně kladný stav obilí v sýpce, výpočty stavu obilí v budoucnu jsou přesné a sedí s Travianem. Avšak pokud máte sýpku prázdnou a tedy vám umírá ve vesnici vojsko, stav obilí do budoucna se dá jen odhadnout, avšak mohou nastat i větší rozdíly. Proto je jen jedna možnost: pokud vám to tam už hladoví a umírá, zásobujte co nejvíce, ať i sýpka přeteče, hlavně ať neumírá vojsko.

 

OBCHODNÍCI 2x (3x): Transporty se šedým pozadím jsou ty, které jsou jen vypočteny, že tehdy v daném čase přijdou obchodníci druhý (třetí) krát a tak nemusí být přesně tolik obilí (surovin) v daném transportu ale může být méně (protože nemusí být dostatek v sýpce (skladu ) u hráče, což suroviny posílá). Když se následně udělá aktualizace již během běhu obchodníků druhý (třetí) krát, automaticky se upraví přesný počet příchozích surovin a pozadí transportu se změní na normální modrou barvu.

 

JMÉNO HRÁČE A NÁZEV VESNICE: V pravém panelu je uvedeno jméno hráče a název vesnice; toto je automaticky jednou denně aktualizovány podle Travianu, v ranních hodinách. Proto pokud jste jen dnes vesnici probrali, můžete tam mít zastaralé informace o jejím majiteli a názvu.

 

VERZE PRO VEŘEJNOST: Veřejnosti se zobrazují jen transporty obilí a reporty. K ostatním funkcím a možnostem Obilator-a musíte být přihlášen. V nastavení máte možnost vybrat, co všechno se bude veřejně zobrazovat.